امیــــــــــــرعلیامیــــــــــــرعلی، تا این لحظه: 9 سال و 5 ماه و 22 روز سن داره
حلــــــــــما خانومحلــــــــــما خانوم، تا این لحظه: 4 سال و 3 ماه و 9 روز سن داره

♡ امیرعلی و حلــــــما ، عشـــــــــــــقِای مامان ♡

اندر احوالات امیرعلی!!!

1390/8/30 16:23
1,011 بازدید
اشتراک گذاری

 

سلام پسرم

این روزا کارای خیلی با نمکی میکنی .موقعی که داریم تشهد نمازمون رو میخونیم تو میای و بوسمون میکنی.خودتم که روزی ١٠٠ بار نماز میخونی مهرو میزاری جلوت و وامیستی دستتو میبری بالا انگار داری نیت میکنی بعدم سریع میری سجده و نمازت تموم میشه و مهرت رو بوس میکنی و میبری میزاری سر جاش.

فقط کافیه کلمه رقص از دهنمون بیاد بیرون تا شما شونه ها و کمرتون رو تکون بدی.من موندم تو رقاص به کی رفتی.تا ازت میپرسیم امیر مثلا موبایل مامان کو سریع دستتو میبری بالا و میگی نییییی.

هر کاری بهت بگیم انجام میدی و همه چیز رو میشناسی .مثلا کنترل-کلید-لیوان-بشقاب-موبایل و خیلی چیزای دیگه.همین که بهت میگیم برو تو اطاقت میری پشت در اطاقت و صدا میزنی تا برات بازش کنیم.هر چی بهت بدیم میبری آشپزخونه.تقریبا همه اعضای بدنت رو میشناسی.مثل دست و پا -چشم و بینی و لب و مو.

بعضی وقتا تنبل هم میشی اینو از من ارث بردی.حتی خم نمیشی از زمین چیزی برداری.نق میزنی تا بهت بدیم.مثلا داریم توپ بازی میکنیم اگه توپ بیوفته ته اطاق وامیستی و به من اشاره میکنی برم بیارم.

دست بزنتم که خوب کار میکنه.همین که دعوات میکنیم سریع میای و میزنیمون که دیگه دعوات نکنیم و دیگه هم ول کن نیستی تا سرت رو به یه چیز دیگه گرم کنیم.

همین که یکی از در وارد خونه میشه کلی ذوق میکنی و جیغ میزنی و میخندی.موقع رفتن بقیه از جمله بابایی ها و مامان بزرگ گریه میکنی یه ذره.

عاشق نارنگی هستی .من برات پوستش میکنم و دونه دونه میکنم و خودت میخوری.

موقع غذا خوردن هم که حتما باید خودت یه قاشق داشته باشی تا همه جا رو کثیف کنی و ما بتونیم غذا دهنت کنیم.

تا بخاری -چایی -قابلمه میبینی میگی اوفه و دستت رو تکون میدی.بعضی وقتا هم که حس کنجکاویت گل میکنه کم کم بهش نزدیک میشی و دستتو یواش یواش نزدیک میکنی تا مطمئن بشی که داغه یا نه.

تازگیا به همچی میگی بَ یا اَ یا اِ .چیزایی که قبلا می گفتیو دیگه نمیگی.

 

پسندها (0)
شما اولین مشوق باشید!

نظرات (3)

مامان متین
30 آبان 90 17:27
جانم گل پسرمون کلی کارا بلد شده امی خوشگلم کاش می شد ببینیمت
معصومه مامان سهند
2 آذر 90 12:58
ای جونم به این گل پسر ناز و خوشگل و شیطون
معصومه مامان سهند
2 آذر 90 12:58
قربونت بشم عسلم نمازت قبول باشه، منم دعا کننننننننننننن